forumliberalne.pl


forumliberalne.pl

forumliberalne.pl - это бесплатный СЕО инструмент, который поможет вам проанализировать Ваш веб-сайт.


← Нажмите чтобы обновить

Анализ контента

Анализ контента Получите подробный анализ контента вашей странице. Узнайте соотношение между текстом и HTML кодом.

Мета-тэги

Мета-тэги Получите полный список мета-тэгов со страницы. Просматривайте заголовки, ключевые слова, описание и многое другое.

Собиратель ссылок

Собиратель ссылок Извлекайте ссылки с Вашего веб-сайта, анализируйте их, находите процент внутренних и внешних ссылок.

Скорость загрузки

Скорость загрузки Ускорьте загрузку вашего сайта, найдя проблемные места.

Советы

Советы Система автоматически покажет вам уязвимости и даст советы.

Обзор Сайта

Обзор Сайта Получите подробный обзор Вашего веб-сайта совершенно бесплатно.
GotLink.pl
"Wyszeptał do ucha: nie mów o tym nikomu". Gwiazda "Gry o tron" pogrąża Weinsteina
Odtwórczyni roli Cersei Lannister w "Grze o tron", Lena Headey, w serii tweetów oskarżyła Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. W ciągu 13 dni od wybuchu największej seksafery w Hollywood ponad 40 kobiet publicznie zarzuciło molestowanie i wykorzystywanie seksualne niegdyś jednemu z najpotężniejszych ludzi amerykańskiego filmu.
Luwr odmawia pokazania kontrowersyjnej rzeźby
Paryskie Centrum Pompidou wystawi rzeźbę holenderskiego artysty Joepa van Lieshouta "Domestikator" po tym, jak dyrekcja najczęściej odwiedzanego muzeum świata odmówiła pokazania pracy. Władze Luwru uznały, że dzieło sztuki jest zbyt obsceniczne.
Amerykanin laureatem literackiej Nagrody Bookera
Amerykański pisarz George Saunders został uhonorowany literacką Nagrodą Bookera – najbardziej prestiżową w Wielkiej Brytanii. Otrzymał ją za powieść "Lincoln in the Bardo". O przyznaniu nagrody za najlepszą powieść w 2017 r. poinformowało we wtorek w Londynie jury.
Nosowska o zawieszeniu Hey: odważna, ryzykowna, ale wspaniała decyzja
Pomyślałam, że po 25 latach to dla mnie ostatni moment, żeby zobaczyć, jak to jest odrzucić linę asekuracyjną - wyjaśniała w programie "Kuba Wojewódzki" piosenkarka Katarzyna Nosowska, pytana o powód zawieszenia działalności zespołu Hey. - Chciałam zobaczyć, kim jestem bez tej odsłony siebie - oświadczyła.
"Nagle stracili wszystko". Przypomną o antysemickiej nagonce
Już niebawem 50. rocznica wydarzeń Marca 68. Z tej okazji Muzeum Historii Żydów Polskich Polin i TR Warszawa przypominają o utracie ojczyzny, wypędzeniu, rezygnacji z paszportu i z Polski. Ze świadkami historii rozmawiała reporterka "Faktów" TVN Magda Łucyan.
Weinstein i seksizm. Hollywood wiedziało od dawna?
Od 12 dni Hollywood żyje aferą Harvey Weinsteina po dziennikarskim śledztwie "New York Timesa". Dziennikarze CNN pytają, czy nieodpowiednie, a być może nawet brutalne zachowania znanego producenta wobec kobiet były w fabryce snów tajemnicą poliszynela. W ostatnich kilkunastu latach w serialach, filmach, wywiadach i publicznych wystąpieniach pojawiały się żarty dotyczące Weinsteina. W ostatnich dniach także wiele gwiazd potwierdza, że Hollywood huczało od plotek przez lata, ale nikt z tym niczego nie zrobił.
Trzecie "royal baby" ma przyjść na świat w kwietniu
Służby prasowe Pałacu Kensington poinformowały we wtorek, że książę William i księżna Kate spodziewają się, iż ich trzecie dziecko przyjdzie na świat w kwietniu przyszłego roku.
Muzeum wyklętych w areszcie. Wybrano koncepcję wystawy
Pracownia M.O.C. Architekci wygrała konkurs na ekspozycję stałą w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie - poinformował we wtorek przewodniczący komisji konkursowej Andrzej Bulanda.
Gliński odpowiada Wendersowi: nie naruszono swobody wyrazu artystycznego w Polsce
- Zmiana nie wiąże się z jakąś zaplanowaną reformą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej - napisał w liście do prezesa Europejskiej Akademii Filmowej Wima Wendersa wicepremier, minister kultury Piotr Gliński, odnosząc się do odwołania Magdaleny Sroki, szefowej PISF, z zajmowanego od roku stanowiska.
W "Milionerach" padło pytanie za milion. Pomagała publiczność
Uczestnik programu "Milionerzy" stanął w poniedziałek przed szansą wygrania miliona złotych. O pomoc w odgadnięciu myśli filozofa Leszka Kołakowskiego poprosił publiczność.
Wielkie emocje i poważne wątpliwości. Podróż na Teneryfę w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"
Po ślubach przyszedł czas na podróże poślubne. Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w szóstym odcinku polecieli na Teneryfę. Przed nimi czas tylko we dwoje. Pary miały okazję bliżej się poznać. Czy skupią się na budowaniu relacji, aby jak najwięcej dowiedzieć się o drugiej osobie?
Czarna Pantera staje w obronie świata
Zwiastun filmu "Czarna Pantera", opublikowany w poniedziałek, zachwycił fanów filmów dziejących się w uniwersum Marvela, a także krytyków filmowych. "T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata" - czytamy w opisie filmu. W rolach głównych zobaczymy Michaela B. Jordana, Angelę Bassett, Lupitę Nyong'o i Andy'ego Serkisa. Do polskich kin film trafi 14 lutego 2018 roku.
Weinstein może stracić Legię Honorową. Macron: zleciłem wszczęcie procedury
Prezydent Francji Emmanuel Macron chce odebrania Harveyowi Weinsteinowi Legii Honorowej, najwyższego odznaczenia tego kraju. To reakcja na oskarżenia pod adresem hollywoodzkiego producenta o wykorzystywanie seksualne kobiet.
Miś Paddington prosi, księżna Kate nie odmawia
Książę William z żoną Kate i bratem Harrym spotkali się na londyńskiej stacji Paddington z dziećmi - podopiecznymi fundacji, której patronują. W pewnym momencie do księżnej podszedł sam miś Paddington i zaprosił ją do tańca. Kate nie odmówiła.
Ed Sheeran miał "mały wypadek na rowerze"
Gwiazdor pop Ed Sherran złamał rękę w wyniku wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek w Londynie. Muzyk poinformował na Instagramie, że zdarzenie może mieć wpływ na harmonogram jego trasy koncertowej.
Zmarł Richard Wilbur, dwukrotny laureat Pulitzera
W swoim domu w Belmont, w stanie Massachusetts, zmarł ceniony amerykański poeta Richard Wilbur - dwukrotny laureat nagrody Pulitzera, tłumacz między innymi sztuk Moliera. Miał 96 lat.
Kurczy się zespół prawników Weinsteina. Odszedł "Darth Vader mediów"
Adwokat Charles Harder odszedł z zespołu prawnego Harveya Weinsteina - informują amerykańskie media. Producent groził pozwaniem dziennika "New York Times", który wcześniej ujawnił, że Weinstein w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat molestował seksualnie aktorki, asystentki i inne pracownice swojej firmy.
Na mur wyścigów wróciło graffiti
Wystarczyło kilkanaście godzin, aby na pomalowaną ścianę na warszawskim Służewcu powróciło graffiti. Mur, który jeszcze w piątek był szary, w niedzielę pokrył się kolorowymi rysunkami.
Zarabia na śpiewaniu i nieruchomościach. Sting sprzedał apartament w "bunkrze dla milionerów"
Gordon Sumner, znany bardziej jako Sting, oraz jego żona Trudie Styler wreszcie znaleźli kupca na swój luksusowy apartament, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Nowego Jorku. Jak informuje "New York Post", dwupoziomowy penthouse został sprzedany za około 50 milionów dolarów. Nabywcą jest anonimowa osoba z zagranicy.
Wróciło pięcioro, odpadła jedna. W kuchni "MasterChefa" znów dziesiątka
W szóstym odcinku "MasterChefa" na uczestników czekała spora niespodzianka. Szansę powrotu dostało pięciu kucharzy, którzy wcześniej pożegnali się z programem. Białe fartuchy otrzymała dwójka z nich. W tym momencie w programie TVN uczestniczyło jedenaście osób, ale jedna z nich nie będzie już gotować.