forumliberalne.pl


forumliberalne.pl

forumliberalne.pl is a free seo tool which will help you analyse your web page


← Click to update

Content analysis

Content analysis View a content analysis. Check your text/html ratio, headings and etc.

Meta Tags

Meta Tags Get full list of meta-tags from web page. View site's title, keywords, og properties and more.

Link Extractor

Link Extractor Extract links from your website with anchors, url and find out internal and external links percentage.

Speed Test

Speed Test Speed-up your website load time by finding most slowest page's parts.

Get Advice

Get Advice The system automatically shows you vulnerabilities and gives advice.

Website Review

Website Review Get a full website review absolutly free.
GotLink.pl
Wielki Jantar dla "Placu zabaw"
Wielkiego Jantara 2017 - główną nagrodę 36. Festiwalu Debiutów Młodzi i Film w Koszalinie, zdobył pełnometrażowy film Bartosza M. Kowalskiego "Plac zabaw". Nagrodzony wcześniej również za najlepszy debiut na ubiegłorocznych festiwalu w Gdyni dramat, to zarazem najbardziej kontrowersyjny polski obraz ostatnich miesięcy, mający równie wielu fanów, co przeciwników.
"I będę cię nienawidzić aż do śmierci"
O ich nienawiści krążyły legendy. Zaczęło się od mężczyzny, w którym kochała się Bette Davis, a którego poślubiła Joan Crawford. By zrobić jej na złość. W odwecie ta pierwsza ukuła powiedzenie: "Crawford spała z każdym mężczyzną w Hollywood, poza psem Lassie". A gdy Crawford umarła, stwierdziła: "O zmarłych nie mówi się źle. Joan Crawford nie żyje. I dobrze".
W Szczecinie szukają nowych gwiazd estrady. Festiwal Młodych Talentów kończy nabór
Grasz w kapeli? Śpiewasz i komponujesz? Nie ważne skąd jesteś i ile masz lat. W Szczecinie możesz zacząć swoją karierę. Na Festiwalu Młodych Talentów - Nowa Energia.
Urok małych sklepików z książkami
- Przede wszystkim chodzi o umiejętność polecenia książek - mówił w "Xięgarni" Piotr "Pio" Kaliński, właściciel krakowskiej księgarni "Lokator". Sobotni odcinek programu opowiadał o małych, zagrożonych zamykaniem sklepikach z książkami.
Założyciel Massive Attack to Banksy? W wywiadzie pada imię "Robert", media spekulują
Goldie, brytyjski muzyk i dj, przez przypadek mógł w wywiadzie zdradzić tożsamość Banksy’ego. Na podstawie tego, co "wymsknęło się" artyście, brytyjskie media sugerują, że słynnym prekursorem ulicznego pop-artu ma być Robert Del Naja, założyciel Massive Attack.
Gigantyczna pacyfa i minuta ciszy. Glastonbury oddaje hołd "miłości, życiu i wolności"
W piątek od hołdu dla ofiar ostatnich tragicznych wydarzeń w Wielkiej Brytanii rozpoczął jeden z najważniejszych festiwali muzycznych świata. Do Glastonbury przybyło 200 tysięcy fanów muzyki i sztuki.
Ed Sheeran smakuje jak jagnięcina, Radiohead jak rodzynki
Kathryn Jackson obdarzona jest rzadką odmianą synestezji: wyczuwa smaki, gdy słyszy słowa. Dla jednego z brytyjskich portali przygotowała niezwykłą listę związaną z tegoroczną edycją festiwalu Glastonbury. Jak zatem "smakują" artyści?
Parada kapeluszy na wyścigach konnych. Kosztują nawet 4 tysiące funtów
Royal Ascot to nie tylko wyścigi konne, ale także impreza towarzyska, gdzie kobiety prezentują niezwykłe kreacje i kapelusze.
"Wolność łączy". Poruszające spoty na rocznicę Powstania Warszawskiego
"Kamienica" i "Szpital" to tytuły spotów przygotowanych z okazji przypadającej 1 sierpnia 73. rocznicy Powstania Warszawskiego. Filmy inaugurują akcję "Wolność łączy".
Nieruchomości, alkohol, nowe technologie. Zobacz, jak zarabiają celebryci
Nawet miliard dolarów - tyle może wpłynąć na konto George'a Clooneya i jego dwójki przyjaciół, którzy właśnie sprzedali własną marki tequili. Inne gwiazdy też nie poprzestają na aktorstwie i z powodzeniem inwestują w hotele, restauracje, czy nowe technologie. - Kiedyś mówiło się, że u aktorów jest średnio z intelektem i tylko pajacują na scenie. A to jest piękne, że mają taką głowę do interesów - mówił w programie "Bilans" Emilian Kamiński, dyrektor warszawskiego Teatru Kamienica.
Clooney sprzedaje swoją markę tequili za miliard dolarów
To dobry miesiąc dla laureata Oscara, jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów Hollywood. George Clooney został ojcem bliźniąt zaledwie dwa tygodnie temu, a w środę stworzona przez niego i jego wspólników marka tequili została sprzedana za łączną kwotę przekraczającą miliard dolarów.
Książę Harry: nikt w rodzinie królewskiej nie chce być królem czy królową
Monarchia istnieje "dla większego dobra narodu" - powiedział książę Harry w najnowszym wywiadzie. Młodszy syn następcy brytyjskiego tronu wyznał, że nowe pokolenie rodziny królewskiej - książę William, księżna Cambridge i on sam - są zaangażowani w modernizację brytyjskiej monarchii.
Przypadek czy manifest? Kapelusz królowej w centrum uwagi
Brytyjska królowa Elżbieta II otworzyła w środę formalnie nową sesję brytyjskiego parlamentu, wygłaszając mowę tronową. Wśród najważniejszych tematów były ustawy związane z Brexitem. Jednak światowe media zwróciły uwagę na kapelusz monarchini, który przypominał flagę Unii Europejskiej.
To prawdziwa uczta dla oka. Sceną jest oranżeria
Kwieciste i delikatnie psychodeliczne - takie są efekty świetlne w oranżerii w San Francisco. Jest to dzieło artystów, którzy wykorzystali zarówno bardzo nowoczesne, jak i starsze techniki do stworzenia tego fantastycznego świetlnego spektaklu. Materiał programu "24 Godziny".
Daniel Day-Lewis żegna się z aktorstwem. Filmowa branża w szoku
"Daniel Day-Lewis, trzykrotny zdobywca Oscara, oficjalnie zdecydował o rozstaniu z aktorstwem" - doniósł magazyn "Variety", powołując się na informacje od rzeczniczki aktora. Próby dociekania, co stoi za decyzją aktora, rzeczniczka ucięła krótko: - To prywatna decyzja pana Lewisa i ani on, ani jego przedstawiciele nie będą jej komentować.
Depeche Mode zimą znowu w Polsce
Depeche Mode koncertuje w Europie w ramach trasy promującej album "Spirit". 21 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie, ale legendarny zespół zapowiedział, że z początkiem 2018 roku powróci na Stary Kontynent, a w Polsce zagra trzy dodatkowe koncerty.
Amerykańska gwiazda odkrywa Kijów. "Nigdy nie byłam w takim mieście"
Gwiazda serialu "Teoria wielkiego podrywu" Mayim Bialik - filmowa Amy Farrah Fowler - odwiedziła Kijów. Przebiegiem swej wizyty w stolicy Ukrainy aktorka podzieliła się z fanami na portalach społecznościowych.
Piękne kobiety i luksusowe auta. Samochód Roku według "Playboya"
Mercedes samochodem roku, a Lexus samochodem 25-lecia według redakcji polskiego "Playboya". Poniedziałkowa gala, choć poświęcona samochodom, była okazją do świętowania w iście amerykańskim stylu.
Adele odwiedziła strażaków, którzy walczyli z pożarem Grenfell Tower
Adele po raz kolejny w ostatnich dniach pokazuje swoje zaangażowanie w sprawę pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie. Tym razem brytyjska piosenkarka spotkała się ze strażakami, którzy brali udział w akcji gaśniczej.
Czy ktoś pokona "Ostatnią rodzinę"? Młodzi walczą o Wielki Jantar
Późnym wieczorem w poniedziałek zainaugurowano 36. Koszaliński Festiwal Debiutów "Młodzi i Film". W programie imprezy są jak zwykle konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych (wśród 11 tytułów są tak głośne, jak "Ostatnia rodzina", "Plac zabaw" czy "Królewicz Olch") oraz Konkurs Krótkiego Metrażu i pokazy pozakonkursowe. W tym roku odbędzie się też retrospektywa filmów Andrzeja Wajdy. Nagrodą główną festiwalu jest Wielki Jantar za najlepszy pełnometrażowy debiut. Impreza potrwa do 24 czerwca.